Top Tag

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA ITALSKÁ KLOBÁBA

Extrémně snadno vyrobitelná sky fritéza Italská klobása je ve skutečnosti podobně extrémně lahodná spolu s nádherně zlatým pouzdrem, přičemž si zachovává všechny jejich šťavnaté výhody! Využití vaší fritézy k přípravě těchto teplých, úžasných nebo dokonce umírněných italských párků zajistí, že se stanou vaší značkou – zbrusu novou nejlepší technikou!

Fritézy Sky se ve skutečnosti staly neuvěřitelně populárními v posledních několika letech a je zde také velký faktor. Jsou to fantastické malé domácí zařízení pro vytváření velkého množství bodů, ale maso na přípravu jídla je ve skutečnosti místo, kde vaše fritéza skutečně vyzařuje!

Tyto chutné webové odkazy budou jistě vypadat jednotně opečené spolu s křupavou venku, stejně jako jemné, šťavnaté uvnitř. Bez ohledu na to, jak přesně se připravujete na provedení všech z nich, budou neustále skutečně dokonalé!

Vytvořte z toho jedinečnou událost nebo je dokonce jednoduše postavte přímo do nebeské fritézy a vychutnejte si chutné týdenní jídlo. Vytvářejí také fantastická jídla na výlet!

VZDUCHOVÁ FRITÉRKA ITALSKÁ KLOBÁBA

PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Nechají si šťávu! Sky fritézy jsou skutečně fantastické pro získání ideální přípravy na mase!

Flexibilita! Tyto klobásy by mohly být nabízeny na nebo dokonce spolu se spoustou různých možností!

Velmi málo úklidu! Vše, co budete potřebovat k čištění, je ve skutečnosti koš fritézy na obloze a také pytel!

Potřebné materiály

Získejte párky, volitelné housky a oblíbené koření hned na začátku! K tomu je velmi málo!
– 5 italských klobás – Jakýkoli typ značky bude jistě fungovat. Zobrazit návrhy v podrobnostech.
– 5 teplých psích bochánků nebo dokonce Hoagie Rolls (volitelně) – Ujistěte se, že jsou skutečně velmi čisté pro ty nejlepší výsledky!

POKYNY KROK ZA KROKEM

Než začnete, vyjměte fritézu a sadu silikonových kuchyňských kleští. Toto je vlastně jednoduché jídlo pro začátečníky i zkušené domácí kuchaře.

1. Předehřejte fritézu

Sbírejte svou nebeskou fritézu směrem k 360℉ (182℃) a nechte ji zahřát (asi 5 minut).

2.Připravte se

Když je fritéza skutečně teplá, položte 5 webových odkazů na italské klobásy na osamělou úroveň v košíku. Zavřete je všechny a připravte se na 6 minut.

3. Transformujte a pokračujte v přípravě jídla

Být si skutečně vědom tepla, použijte k přeměně každého z párků čepele. Poté se připravte na dalších 6 minut nebo dvě. Vnitřní teplota by měla dosáhnout 160℉ (71℃).

4. Ohřejte housky a také provádějte

Pokud nabízíte klobásy na houskách, ohřejte je před nabízením. Každý z párků umístěte do housky nebo dokonce hoagie rolky a všechny je umístěte do zadní vzduchové fritézy na přesně stejnou úroveň teploty na další 2 až 3 minuty.

Určitě existují skutečně různé metody, které můžete snadno provést sky fryer italské klobásy. Mám rád všechny spolu s typickými dochucovadly (kečup, hořčice atd.), rýží, těstovinami nebo dokonce pečenou cibulí a paprikou.

SKLADOVÁNÍ A OPAKOVÁNÍ

Všechny zbytky zabalte do fólie a všechny je uchovávejte v chladničce 3 až 4krát. Umístěte zakryté klobásy do vzduchotěsné přihrádky nebo dokonce sáčku s mrazničkou pro dlouhodobé skladování. Nicméně nejlepší chuť se po 1 až 2 měsících odbarví, konzumace je bez rizika navždy.

OHŘÍVÁNÍ VZDUCHOVÉ FRITÉZY ITALSKÉ KLOBÁSY

Umístěte zadní vzduchovou fritézu na klobásy na 360 ℉ (182 ℃) na 3 až 4 minuty nebo dokonce až do zahřátí. Italské klobásy lze navíc ohřívat v mikrovlnné troubě jednoduše po 30 sekundách, než se zahřeje, pro vaše úplné splnění.