Top Tag

RECEPT PANQUES CON DULCE DE LECHE

Už jste se vlastně někdy předtím pokusili o jednu věc, a proto božsky fantastickou, že žasnete, kde to vlastně bylo, celý váš životní styl? Tyto palačinky dulce de leche jsou pro mě mezi těmi body! Dostal jsem nějaké další dulce de leche, když jsem hledal jedinečnou pochoutku, mou těstovinovou frolu. Potřebuje pro mě jedinečný produkt na nákup, proto patří mezi mé pokrmy „jen proto, že se náš tým jeví jako jedna věc navíc speciální“. Skutečná dohoda, kdykoli je skutečně vytvořena!

 

RECEPT PANQUES CON DULCE DE LECHE

JAK PŘIPRAVIT PANQUEQUES DE DULCE DE LECHE

I když se tyto lahodné panqueques de dulce de leche ve skutečnosti typicky nabízejí v Argentině jako pochoutka, vytvářejí také dekadentní ranní jídlo! Rychle směrem ke směsi tedy shromažďují vyhovující zařízení a komponenty směrem ke startu:

 

Potřebné Materiály DULCE DE LECHE

Zcela vysušte Komponenty – všestranná mouka, sodík a cukr. Každý z vašich základů pro vytváření chutných palačinek nebo dokonce palačinek!
Mléko – jako plnotučné mléko pro mé nejlepší palačinky. Tuky udrží vaše palačinky hladké a jemné!
Vejce – součást mého 3-2-1 krepového těsta ( 3 vejce, 2 hrnky mléka, 1 hrnek mouky ). Vejce jsou skutečně fantastická pro vzájemné spojení těsta a také pro nádheru těchto neuvěřitelných panqueques!
Dulce de Leche – konzervovaný La Lachera i značku Eagle dulce de leche lze objevit v etnické oblasti většiny větších supermarketů. Je to fantastický objev a také velmi jednoduchá metoda, jak vydělat jakýkoli typ pokrmů dulce de leche!

 

UDĚLEJTE KREPOVÉ TĚSTO

1. Do velké mixovací nádoby nebo dokonce mixéru vložte zcela vysušené složky sestávající z všestranné mouky, sodíku a cukru. Smíchejte směrem k integrate.tip 1 zcela vysušte komponenty vzájemně našlehané a integrované.

2. Přidejte vejce a mléko a rozmixujte, dokud nevznikne měkké krepové těsto. Těsto by se mělo pohybovat od vaší naběračky, jako je tučné mléko, a rozhodně by nemělo být ve skutečnosti tak vodnaté nebo dokonce jako těsto na palačinky. Manipulujte se stejně jako chlaďte minimálně na třicet minut.

3. Těsto před použitím promíchejte, protože mouka jistě vyjde. Zahřejte pánev, pánev nebo dokonce výrobce palačinek směrem k teplému nástroji. Použijte hřeben k jemnému navrstvení pánve spolu s olejem na přípravu pokrmů nebo dokonce máslem, poté nalijte ¼ hrnku přímo do zařízení na pánev. Rychle zvedněte pánev a otočte ji, kroužením směrem k rozprostření krepového těsta přímo do většího cyklu.

4. Palačinky připravujte asi 1 minutu na úplném počátečním okraji, až do nasvícení zlatého odstínu. Vaše špachtle by měla mít také schopnost pohybovat se pod stranami, aniž by se palačinky lepily nebo dokonce trhaly, když jsou připraveny k přeměně. Otočte a také připravte 2. okraj na 30 sekund směrem k min, nebo dokonce až do zlata.

5. Odstraňte připravené palačinky a také je naskládejte na talíř, dokud nebude každý z vašich palačinek skutečně připraven.

6. Provádějte své palačinky ohřáté nebo dokonce na úrovni prostorové teploty spolu s cukrářským cukrem, šlehaným krémem a čistým ovocem nebo dokonce ohřátým dulce de leche pokapaným přes každou nabídku.